Kwink uitproberen?
Kwink uitproberen?

Vraag een gratis proefabonnement voor de hele school aan.

Lees meer

Wat kost een jaarabonnement op Kwink?

Kwink werkt met een jaarabonnement. De kosten: € 130,- per groep per jaar. Na betaling krijgt u toegang tot het lesmateriaal op www.kwinkopschool.nl. Voor alle groepen uiteraard. Kwink biedt ieder jaar nieuw materiaal aan. Dus altijd actueel!

Wij werken met combinatiegroepen/units

Een combinatiegroep van twee of drie leerjaren telt bij de prijsberekening als één groep.

Werkt uw school met units, dan baseren wij de abonnementsprijs op het aantal leerlingen. De kosten bedragen dan € 130,- per 25 leerlingen.

Waar vind ik de abonnementsvoorwaarden van Kwink?

Meer informatie over het afsluiten van een abonnement op Kwink vindt u op de website van Kwintessens onder de Algemene verkoopvoorwaarden.